January 2013

Rihanna opouští NY

31. january 2013 at 19:34 News

Rih spatřena jak opouští New York

Rih byla brzy ráno viděna jak opouští svůj hotel v New Yorku a míří na letiště JFK. Vrátila se do jejího předešlého účesu.
Napadlo mě zda si nenechala vlasy zkrátit jen kvůli photoshootu.

image host image host image host image host image host

Video Rih

31. january 2013 at 8:58 News

Video Rihanny jak přijela do hotelu


Fotky Edmonton

30. january 2013 at 23:29 Severní Amerika - Edmonton 22.6.2011
Only Girl (In The World)Fotky Calgary

30. january 2013 at 22:41 Severní Amerika - Calgary 21.6.2011
Only Girl (In The World)Rih mluvila o vztahu s Chrisem

30. january 2013 at 18:32 News

Rihanna promluvila o svém vztahu s Chrisem Brownem

Rihanna se otevřela jako nikdy předtím, jak se dala zase dohromady se svým ex-přítelem Chrisem Brownem a co to znamená pro její večeřejný obrázek.

"Rozhodla jsem se, že být šťastná je pro mě více důležité," řekla redaktorce Josh Eells v rozhovoru k novému vydání 31. ledna časopisu Rolling Stone.
"Neměla jsem v úmyslu nechat si něčí názor stát v cestě. I kdyby to byla chyba, pořád je to moje chyba. Poté co byl tolik let mučený, lidé se na něj zlobili, raději budu žít svou pravdu se svou vůlí. Já to zvládnu."

Páru přišlo veřejné usmíření po méně než 4 letech, co Brown napadl Rihannu v roce 2009 v den Grammy Awards. Brown přiznal svou vinu za napadení Rihanny a dostal prospěšné práce, stále ještě je ale v podmínce.

"Když sečtete kousky zvenčí, nejsou to nejroztomilejší puzzle na světě," říká Rihanna. "Vidíte Nás někde spolu jít, jet v autě, být ve studiu nebo v klubu a myslíte si, že vše víte. Ale teď je to jinak. My už nemáme takové typy argumentů. Mluvíme o ho*ně. Vážíme si sebe navzájem. Víme přesně co teď máme a nechceme o to přijít."

Rihanna říká, že kdyby Brown zoopakoval k ní chování jako v minulosti je okamžitě připravená odejít.

"On nemá luxus ku*va zase," říká ona. "To prostě není možné. Nemůžu říct, že nic jiného se nikdy nepokazí. Ale já jsem docela určitě věděla, že je tím znechucen. A já bych nezašla tak daleko, jestli jsem někdy myslela, že je to možné.


Rihanna přijela do svého hotelu v NY

30. january 2013 at 16:27 News

Rihanna při příjezdu do svého hotelu v NY pózovala s fanoušky

Rihanna byla včera večer u svého hotelu uvítána poměrně velkým davem fanoušků. Udělala si i chvíli aby se s nimi vyfotila. Rih to je od Tebe hezké :)!
Pár fotek

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host