O Rihanně

6. december 2012 at 0:18 |  Rihanna
Rihanna Robyn Fenty se narodila 20. února 1988 ve městě Saint Michael na Barbadosu.
Její dětství na Karibském ostrově Barbados bylo hluboce ovlivněno otcovou závislostí na Cracku a Kokainu a pevným manželstvím jejích rodičů které skončilo když jí bylo 14 let. Plaché dítě našlo průchod ve zpěvu.
Žila svůj život jako obyčejná ostrovanka, 6 roků školy podobně jako na gymnázicíh ve Velké Británii. Během jejích dospívajících let zpívala pouze s přáteli a rodinou jen pro zábavu. Vyhrála soutěž krásy a zpívala Song Mariah Carey "Hero" ve školním talentu.

Po vytvoření dívčí skupiny s 2 spolužačkami kdy bylo Rihanně 15 let jí vyzkoušel producent Evan Rogers který řekl :
"V minutě kdy Rihanna vešla do místnosti jako kdyby další 2 dívky neexistovaly. Nakonec se odstěhovala do Conektikatu k němu a jeho manželce domu, kde natočily 4 demo-písně. "Když jsem opustila Barbados už jsem se neohlédla zpět" dodala Rihanna. "Chtěla jsem udělat to co jsem musela i když to znamenalo přestěhovat se do Ameriky..."
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 british-fox british-fox | Web | 6. december 2012 at 10:52 | React

Ahoj, vídím, že máš nový blog a tak mě napadlo, že by se ti mohla hodit pomoc. Nový blogeři si většinou nevědí rady se svým designem, proto ti nabízím, že můžeš zkusit soutěž o design (vzhed tvého blogu). Info anjdeš tady: http://british-fox.blog.cz/1211/soutez-o-design
BYLA BY ŠKODA TO NEZKUSIT! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama